(VIDEO) OVOGA SE NI HIČKOK NE BI SETIO: Spektakularna završnica prvenstva Belorusije, Ivanić u 95. minutu doneo titulu BATE Borisovu

DINAMO TUŽIO ŠAMPIONA

Spektakularna završnica prvenstva Belorusije! BATE Borisov je osvojio titulu golom u 95. minutu!

Zvezdinom rivalu je u poslednjem kolu bio dovoljan bod na gostovanju Gorodeji, pa da se domogne 12. uzastopnog naslova prvaka.

Dinamo iz Minska je ove sezone konačno bio konkurentan u borbi za tron, ali je, uz pobedu na strani protiv Vitebska, morao da čeka poraz BATE-a.

Dinamo je lako odradio posao i pobedio 4:1, a BATE je na početku drugog poluvremena gubio 1:3!

A onda je usledila ludnica!

U 78. minutu Rodionov je iz penala smanjio na 2:3, a u 95. minutu srpski internacionalac Mirko Ivanić je zatresao mrežu i doneo titulu svom timu.

Beloruski mediji prenose da je Dinamo uputio tužbu na adresu FIFA tvrdeći da je BATE nameštao mečeve.