SENZACIJA NA KLUPSKOM SVETSKOM PRVENSTVU: Real Madrid dobio neočekivanog rivala u polufinalu

TURNIR U EMIRATIMA

Fudbaleri meksičke Pačuke i Al Džazire iz Ujedinjenih Arapskih Emirata plasirali su se u polufinale FIFA klupskog svetskog prvenstva.

Pačuka je posle produžetaka savladala marokansku Vidad Kazablanku 1:0 golom Guzmana u 111. minutu, dok je Al Džazira načinila senzaciju protiv šampiona Azije, japanske Urave, koju je pobedila takođe minimalnim rezultatom pogotkom Romarinja u 37. minutu.

Pačuka, osvajač Lige šampiona Severne i Srednje Amerike, u polufinalu 12. decembra sastaće se sa brazilskim Gremijom, dok će dan kasnije igrati Real Madrid i Al Džazira.

Al Džazira na ovom turniru učestvuje kao šampion zemlje domaćina.

Titulu svetskog šampiona brani Real Madrid.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA)

KURIR SPORT UŽIVO: Niko o tome ne priča a ovo je najvažniji momenat sa utakmice Zvezda -Keln