(VIDEO) TINEJDŽER ODLUČIO MILANSKI DERBI: Rosoneri u produžetku srušili Inter za polufinale Kupa

DRAMA NA SAN SIRU

Fudbaleri Milana pobedili su Inter 1:0 posle produžetaka u četvrtfinalu Kupa Italije i plasirali se u polufinale.

Pobedonosni gol za "rosonere" postigao je rezervista 19-godišnji Patrik Kutrone posle fantastične asistencije Susa u 104. minutu.

Posle 90 minuta golova nije bilo iako se mreža jednom zatresla.

U prvom poluvremenu sudija Marko Guida je prvo priznao gol Intera, ali ga je posle pregledavanja video snimka (VAR) poništio. Ivan Perišić je poslao loptu ka golu, a golman Antonio Donaruma (stariji brat mnogo poznatijeg Đanluiđija) je ubacio u mrežu. Međutim, procenjeno je da je Donarumi smetao Andrea Ranokija, koji se tom prilikom nalazio u ofsajdu.

Šansi je bilo na obe strane, ali sve do finiša prvog produžetka golova nije bilo.

Milan je zabeležio prvi trijumf nad gradskim rivalom posle skoro dve godine.

"Rosoneri" će se u polufinalu sastati sa Lacijom.