(VIDEO) JEZIVA SCENA! SRBIN UDARIO GLAVOM U STATIVU! Svilar nakon udarca ostao ošamućen, izveli ga sa terena!

silovit udarac

Maldi golman Benfike Mile Svilar doživeo je neugodnu povredu glave na meču protiv Vitorije Setubal (2:2) u portugalskom Kupu.

Srpski golman je prilikom jedne intervencije u 30. minutu utakmice udario glavom u stativu. Svilar je sjajno odbranio udarac protivnika, ali je nakon silovitog udarca u stativu ostao ošamućen, što je rival iskoristio da u nastavku akcije prosledi loptu u mrežu.

Mladom golmanu je odmah ukazana pomoć na terenu. On je insistirao da nastavi meč, međutim, sedam minuta kasnije je napustio terenu.

Nakon dodatnih pregleda biće utvrđena težina povrede 18-godišnjeg Srbina.

KURIR SPORT: OVO JE PARTIZANOVA NEDELJA ODLUKE!