(VIDEO) GRAĐANI PREJAKI ZA DRUGOLIGAŠA: Grujić video moćni Mančester siti! Teška povreda Sanea

FA KUP

Fudbaleri Mančester Sitija poslednji su učesnici osmine finala FA Kupa, pošto su sa 2:0 kao gosti pobedili Kardif.

Srpski fudbaler Marko Grujić, koji je na pozajmici iz Liverpula, bio je u startnoj postavi i odigrao je svih 90 minuta za domaćina.

Grujić je odigrao veoma dobar meč i deluje da mu nova sredina veoma godi.

Pep Gvardiola nije želeo iznenađenja, pa je na teren poslao glavne igrače.

Utakmica je praktično rešena u prvom poluvremenu, kada su ''građani'' vodili sa 2:0.

Prvi gol delo je Belgijanca Kevina de Brujnea, kada je u 8. minutu iz slobodnog udarca savladao golmana Kardifa.

Prednost je u 37. minutu povećao Rahim Sterlig na asistenciju Silve.

Do kraja Siti je pametno čuvao stečenu prednost.

Detalji koji su obeležili drugi deo igre pre svega jesu teška povreda Liroj Sanea na startu drugog poluvremena i crveni karton Beneta u nadoknadi utakmice.

KURIR SPORT UŽIVO! Kanga još nije prodat, a kad‘ će ne znamo!