(VIDEO) KRALJ PAO U 93. MINUTU: Moreno srušio Real bez Ronalda u Barseloni i definitivno ga izbacio iz trke za titulu

raspoloženje na nivou

Fudbaleri Espanjola savladali su Real Madrid u Barseloni minimalnim rezultatom 1:0 u utakmici 26. kola Primere.

Jedini pogodak na utakmici je postigao Đerar Moreno u 93. minutu posle kontranapada.

Serđo Garsija je centrirao sa desne strane, a Moreno zahvatio loptu iz prve sa desetak metara. Lopta je zakačila Rafaela Varana i prevarila golmana Kejlora Navasa.

Trener Reala Zinedin Zidan je promešao karte pred ovaj meč, pa tako u timu nije bilo Ronalda, Benzeme, Modrića...

Real je ostao na 14 boda zaostatka za Barselonom koja u ovom kolu gostuje ekipi Las Palmas. Madriđani imaju 51 bod, sedam manje u odnosu na Atletiko Madrid, a svega dva više u odnosu na Valensiju koja gostuje Atletiku u Bilbau.

Kurir sport Foto: EPA/Alejandro Garcia