(VIDEO) SAM SEBI ČESTITAO ROĐENDAN: Branislav Ivanović postigao gol za prolaz Zenita

sjajno

Kapiten fudbalske reprezentacije Srbjie Branislav Ivanović, postigao je prvi pogodak svog tima na meču sa Seltikom u okviru šesnaestine finala Lige Evrope.

Zenit igra revanš utakmicu šesnaestine finala Lige Evrope protiv ekipe Seltika, a prvi meč Rusi su poraženi na gostovanju u Škotskoj.

Rusima je bio preko potreban brz pogodak kako bi se vratili u igri, a upravo to je učinio srpski reprezentativac Bane Ivanović već u 8. minutu, nakon čega je ukupan rezultat izjednačen.

Paredes je izveo korner, a Bane je za glavu bio viši od štopera Seltika i loptu zakucao u mrežu Škota.

Ono što je najzanimljivije svakako jeste činjenica da Ivanović danas slavi svoj 34. rođendan.

Do poluvremena Zenti je uspeo da postigne još jedan pogodak i totalno rezltat okrene u svoju korist.

Zenit je na kraju slavio rezultatom 3:0, i na taj način se plasirao u osminu finala ovog takmičenja.

KURIR SPORT: Evo šta Zvezdaši traže posle poraza u Moskvi