icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

(VIDEO) Stouk u Lesteru osvojio važan bod u borbi za opstanak

premijer liga

Utakmica 28. kola engleske Premijer lige između fudbalera Lestera i Stouka završena je rezultatom 1:1.

Prvi gol videli smo u 43. minutu kada je Đerdan Đaćiri u svom stilu stigao do 20-ak metara od gola, opalio po lopti i poslao je u donji desni ugao za 0:1.

Lester je nakon tog gola napadao i napadao, ali nije uspevao da postigne gol, sve do 70. minuta kada je golman Stouka Batlend sam ubacio loptu u svoju mrežu nakon oštre lopte koju je ka golu poslao Albrajton.

Marez, Mekgajer i Ndidi na samom kraju utakmice su imali šanse da donesu Lesteru verovatno i zasluženu pobedu, ali se to nije desilo, ostalo je 1:1.

Stouk je došao do bitnog boda, 26. do sada u prvenstvu i predstoji mu grčevita borba za opstanak. Sa druge strane, Lester ima deset bodova više i sve je sigurniji kada se radi o opstanku.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!