(VIDEO) MESI MAZI TITULU: Leo srušio Atletiko, Barsa pobegla na plus 8

MAĐIONIČAR

Fudbaleri Barselone savladali su na svom terenu ekipu Atletika iz Madrida rezultatom 1:0 u derbiju 27. kola španske Primere.

Jedan od ključnih mečeva sezone rešio je Lionel Mesi sjajnim golom iz slobodnog udarca u 26. minutu, što mu je bio 600. pogodak u karijeri.

Barsa je potpuno dominirala u prvom delu susreta u kome ''Jorgandžijama'' nije dozvolila niti jednu ozbiljniju šansu.

U nastavku su gosti dali sve od sebe. Otvorili su se i krenuli na sve ili ništa.

Uspela je četa Dijega Simeone da postigne postigne pogodak , ali je on poništen zbog ofsajda.

Do kraja su Katalonci u svom stilu loptu držali kod sebe i rutinski meč priveli kraju.

Nakon ovo kola Barsa je zadržala prvu poziciju na tabeli sa osam bodova više od prvog pratioca i današnjeg protivnika.

KURIR SPORT: Evo kako bi kazna FSS nekome mogla da bude i nagrada