(VIDEO) MITAR JE ZVER: Srpski napadač iz Fulama dao 2 gola za poluvreme! Jokan slavi, Krstajić trlja ruke

mašina

Fudbaler Fulama i reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović postigao je dva gola u prvom poluvremenu za svoj klub u utakmici protiv Šefild junajteda.

Fulam je dobio utakmicu 36. kola Čempionšipa na svom terenu protiv ekipe Šefild junajted 3:0 (2:0), najviše zahvaljujući srpskom napadaču.

Mitrović je zatresao mrežu najpre u 31. minutu na asistenciju Hendrika za vođstvo svog kluba od 1:0.

Ali popularni Mitar se nije zaustavio na tome. Do kraja poluvremena Srbin je uspeo da pogodi još jednom, tačnije u 44. minutu, sada na asistenciju Džonsona za prednost od dva gola svog kluba.

Ovo je Aleksandru peti gol u poslednje četiri utakmice. U prethodna 3 meča Mitar je svaki put zatresao mrežu protivnika, a ovo je prvi put da postiže dva pogotka za Fulam na jednom meču.

Na kraju, Fulam je zabeležio ubedljivu pobedu 3:0 i zadržao se na četvrtom mestu sa 65 bodova.

KURIR SPORT: Mogu li Hrvati i Srbi kao Iračani i Saudijci?