(VIDEO) DEBAKL DINAMA U DERBIJU HRVATSKOG PRVENSTVA: Rijeka demolirala anemične Zagrepčane!

spektakl

Fudbaleri Rijeke savladali su ekipu Dinama iz Zagreba u derbiju hrvatskog prvenstva rezultatom 4:1 (1:1).

Gosti iz Zagreba prvi su poveli golom Gavranovića u 16. miunut. Mario je tokom zimske pauze prešao u redove Dinama baš iz Rijeke, u kojoj je bio najbolji strelac.

Domaći su ubrzo izjednačili golom Hebera u 19. minutu, pa se na veliki odmor otišlo sa tm rezultatom.

U nastavku, Rijeka je napravila veliki preokret.

Najpre su uspeli da dođu do potpunog preokreta već na otvaranju drugog dela igre, tačnije u 46. minutu golom Pavičića, a prednost je uvećao Heber u 59. minutu svojim drugim golom na susretu.

Potpuno katastrofu Zagrepčana samo je uvećao Puljić u 87. minutu.

Bez obzira na ovaj poraz Dinamo je zadržao lidersku poziciju na tabeli, a Rijeka se učvrstila na trećem mestu, odmah ispod Hajduka iz Splita.

KURIR SPORT: Mogu li Hrvati i Srbi kao Iračani i Saudijci?