(VIDEO) GOLČINA SRBINA KOJU ĆETE GLEDATI VIŠE PUTA: Gudelj pocepao mrežu u azijskoj Ligi šampiona

POGODIO TAČNO KAKO TREBA

U okviru azijske Lige šampiona, Gvangžu Evergrande je slavio na gostovanju korejskom Čedžuu 0:2 (0:2), a prvi gol na meču postigao je bivši fudbaler Ajaksa Nemanja Gudelj.

Srpski reprezentativac, koji je od 2018. član Gvangžua, dobio je loptu na oko dvadesetak metara od gola domaćina, nije mnogo razmišljao, raspalio je po lopti i poslao je u mrežu, golman Čedžua je bio potpuno nemoćan.

Samo 10 minuta kasnije je Alan postavio i konačan rezultat ovog susreta, a u nastavku pogledajte sjajan gol reprezentativca Srbije.

Gvangžu je inače, prvi na tabeli grupe G u okviru Lige šampiona, imaju osam bodova nakon četiri odigrana kola.

(KURIR TV VESTI) O OVOME SU RAZGOVARALI VUČIĆ I MIČEL!