(FOTO) KUKU, ŠTA MU SUDIJA UČINI! KAKAV TIKET: Čekao gol na Srbija - Nigerija za 585.000 dinara!

tuga

Čitalac Kurir sporta, Stojan Mitrović, zbog kardinalne greške sudije na meču Srbija - Nigerija ostao je bez dobitka od 584.808 dinara.

Naime, Stojan je odigrao dva tiketa u kladionici. Na tiketima je igrao samo jednu igru - u prvom poluvremenu će pasti najmanje jedan gol. Na prvi je stavio pet utakmica, a na drugi šest. Nažalost, na oba je imao meč Srbija - Nigerija 2:0 (0:0).

Stavio je po 17.700 dinara na tikete, a mogući dobitak bio je ukupno 584.808 dinara.

Sve je prošlo, čekala se samo Srbija. Mitrović je postigao gol u 13. minutu, ali sudija nije priznao pogodak, iako je lopta celim obimom prešla gol liniju. Tako je arbitar izbio iz džepa više od pola miliona dinara nesrećnom Srbinu.