(VIDEO) SUDIJA PIPER U CENTRU PAŽNJE: Pogledajte komičnu scenu koja je Partizan za malo koštala pobede

NIKO NIJE POVREĐEN

Partizan je u Bačkoj Palanci savladao ekipu Bačke rezultatom 2:1, a meč su obeležili razni incidenti.

Jedan od takvih dogodio se u 60. minutu, a pre svega ga možemo nazvati komičnim.

Naime, u jednoj kontri domaćina, dok su se svi igrači crno-belih vraćali u odbranu, sudija Piper je zakačio fudbalera Partizana Sašu Zdjelara koji je nakon toga pao na zemlju.

Do sudara je došlo sasvim spontatno i niko srećom nije povređen.

U nastavku napada Stojković je odbranio šut napadača Bačke, pa nedostatak Zdjelara u odbarni nije previše koštao Partizan.

(VIDEO) OVO JE NAJGLUPLJI AUTOGOL U ISTORIJI FUDBALA! A šta bi ste vi uradili svom saigraču posle ovoga?!