(VIDEO) SJAJAN DEBI BOAĆIJA: Bivši igrač Crvene zvezde pogodio na prvom meču u dresu novog kluba

nezaustavljiv

Bivši fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći postigao je gol na svom debiju u dresu kineskog Đijangsu Suninga.

Ričmondov tim pobedio je Tijanđin tedu rezultatom 2:1 u okviru 4. kola kineske Superlige.

Golgeter je svoj debi imao tek 1. aprila, ali veoma uspešno. U igru je ušao sa klupe u 57. minutu, i samo 18 minuta mu je bilo potrebno da zatrese mrežu, doduše sa bele tačke.

Boaći je Zvezdu napustio za sumu od 5.5 miliona evra, a za crveno-bele je odigrao 28 utakmica i postigao 23 gola.

(KURIR TV SPORT) CIRKUS „MEDRANO“ ZA VIKEND U SUPERLIGI SRBIJE ?! Ili zašto će, opet, Kokeza biti kriv za sve?!