(VIDEO) TOBDŽIJE PONOVO ONE STARE: Arsenal torpedovao Stouk, Obamejang proradio

venger odahnuo

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na svom terenu u Londonu Stouk sa 3:0, u utakmici 32. kola Premijer lige.

Londonski tim poveo je u 75. minutu golom Pjera Emerika Obamejanga iz jedanaesterca, a isti igrač udvostručio je prednost u 86. minutu. Konačan rezultat postavio je Aleksandar Lakazet u 89. minutu iz jedanaesterca.

Arsenal je tako prvi put od novembra ostvario dve uzastopne pobede.

Ekipa Arsena Vengera je šesta na tabeli sa 51 bodom i ima pet bodova manje, ali i utakmicu više od petoplasiranog Čelsija, odnosno 10 bodova manje od Totenhema na četvrtom mestu, koje vodi u Ligu šampiona.

Stouk je pretrpeo treći uzastopni poraz i bez pobede je u poslednjih osam utakmica, pa zauzima pretposlednje 19. mesto na tabeli sa 27 bodova. Stouk ima tri boda manje od Kristal Palasa koji je prvi iznad crte.