(VIDEO) RONALDU SU SE POKLONILI I NAVIJAČI JUVENTUSA Bufon posle poraza od Reala: Sramota me je!

LIGA ŠAMPIONA

Fudbaleri Real Madrida, uz dva gola fenomenalnog Kristijana Ronalda, pobedili su Juventus 3:0 (1:0) u Torinu u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

Najbolji fudbaler sveta još jednom je oduševio planetu i nastavio golgeterski niz u svakom meču ove sezone u elitnom takmičenju, pogodivši u 3. i "makazicama" u 64. minutu, kada su mu i italijanski navijači aplaudirali.

Stigao je do brojke od 14 pogodaka u LŠ u sezoni, a sjajnu partiju upotpunio je asistencijom za Marsela u 72. minutu.

Prvak Evrope već sada može da razmišlja o polufinalu, dok je Juventus ionako tešku situaciju zakomplikovao isključenjem Paula Dibale pola sata pre kraja.

Igrači su posle meča redom izbegavali novinare, a jedan od onih koji je uvek spreman za izjavu je i najveći profesionalac od svih - golman Điđi Bufon.

"Sramota me je. Razočaran sam jer se verovatno nećemo kvalifikovati za polufinale. Ipak, u nekim trenucima moraš pokazati smirenost i pružiti ruku boljoj i jačoj ekipi", kratko je izustio veliki fudbalski džentlmen.