(VIDEO) GOLČINA ZA ROĐENDAN: Luka Milivojević probušio golmana Bormauta, potom je majstoriju izveo i Zaha

fenomenalno

Fudbalski reprezentativac Srbije Luka Milivojević postigao je fantastičan gol za Kristal Palas protiv Bormauta u 32. kolu engleske Premijer lige.

Milivojević je u 47. minutu izveo slobodan udarac sa dvadesetak metara i matirao golmana rivala.

Srpskom fudbaleru, koji ove subote puni 27 godina ovo je deseti gol u sezoni.

Rival ekipe srpskog reprezentativca izjednačio je u 65. minutu kada je pogodio Muse, da bi novu bravuru posle piruete izveo Zaha deset minuta kasnije.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima, pošto je u 89. minutu King izjednačio na 2:2, što je bio konačan rezultat.

Kristal Palas je sada 17. na tabeli sa 31 bodom, dok je Bormaut sakupio 38 i na 11. je poziciji.

Luka Milivojević je odigrao ceo meč.

Totenhem je pobedio Stouk kao gost sa 2:1 i u dobroj je poziciji da osigura mesto koje vodi u Ligu šampiona, dok će se Stouk boriti za opstanak.

Brajton i Hadersfild igrali su 1:1, Njukasl je sa 2:1 pobedio Lester u gostima, a istim rezultatom je i Barnli bio bolji od Votforda, dok su Vest Bromvič i Svonsi igrali 1:1.

(PAPARACO KURIR TV) ČASTIO LEPŠU POLOVINU: Košarkaš Crvene zvezde Dilan Enis devojci kupio poklone