(VIDEO) STARA DAMA JEDNOM RUKOM NA TROFEJU: Juventus demolirao Sampdoriju u Torinu i pobegao Napoliju

iskoristili kiks napolija

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u Torinu Sampdoriju sa 3:0 u 33. kolu italijanske Serije A.

"Stara dama" nije imala mnogo problema protiv Sampdorije, iako je do vodećeg gola čekala sve do 45. minuta kada je Mario Mandžukić iskoristio proigravanje Daglasa Koste.

Juventus je prednost duplirao u 60. minutu pogotkom Benedikta Hovedesa, da bi konačan rezultat postavio Sami Kedira golom u 75. minutu.

Ovim trijumfom Juventus je stekao šest bodova prednosti u odnosu na Napoli koji je ranije danas na svom terenu igrao nerešeno bez golova protiv Milana.

Isti rezultat kao i u Napulju vidjen je i u Firenci gde su igrali Fiorentina i SPAL, dok je Bolonja sa 2:0 pobedila Veronu, a Sasuolo i Benevento igrali su nerešeno 2:2.