sjajno

(KURIR TV) OVO IMA SAMO U ENGLESKOJ: Pogledajte kako iz ugla navijača izgleda atmosfera na stadionu kada pobeđuje srpski Fulam

Fudbaleri Fulama slavili su u derbiju Čempionšipa nad ekipom Milvola rezultatom 3:0 (0:0).

1 / 16 Foto: Privatna arhiva

Fulam je ovom pobedom izbio na drugo mesto na tabeli sa dva boda više u odnosu na Kardif, koji ima dva meča manje. Prve dve pozicije u Čempionšipu vode direktno u Premijer ligu.

Fulam je sva tri gola postigao u drugom poluvremenu. Najpre je mrežu domaćina zatresao Sesenjo u 46. minutu, a samo devet minuta kasnije Mek Donald je udvostručio vođstvo.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović je stavio tačku na ovaj meč golom u 89. minutu igre, na asistenciju Tomasa Kalasa. Ovo je Mitroviću 11. gol u sezoni. Prvi na listi strelaca u ekipi Fulama i dalje je Sesenjo sa četiri gola više.