(VIDEO) GRAĐANI RUŠE SVE PRED SOBOM: Siti na gostovanju demolirao Vest Hem

premijer liga

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na gostujućem terenu u Londonu Vest Hem sa 4:1, u utakmici 36. kola Premijer lige.

Šampion Engleske poveo je u ; 13. minutu golom Liroja Sanea, a prednost je udvostručio Pablo Zabaleta, autogolom u 27. minutu. Gol za Vest Hem postigao je Aron Kresvel u 42. minutu, a dva gola prednosti Sitiju vratio je Gabrijel Žesus u 53. minutu. Konačan rezultat postavio je Fernandinjo u 64. minutu.

Ekipa Pepa Gvardiole je ostvarila 30. pobedu u prvenstvu i na prvom mestu na tabeli ima 93 boda. Siti je do sada postigao 102 gola u Premijer ligi, a rekord je 103 i gotovo sigurno će do kraja šampionata postati novi rekorderi.

Vest Hem je pretrpeo drugi vezani poraz, bez pobede je u četiri poslednje utakmice i zauzima 15. mesto na tabeli sa 35 bodova. "Čekićari" se nalaze na tri boda od zone ispadanja.