(VIDEO) BAVARCI OŠTEĆENI U MADRIDU: Bajernu nisu dosuđena dva čista penala! Pogledajte kako je to izgledalo

slab vid sudije

Fudbaleri Bajerna igraju revanš meč polufinala Lige šampiona sa ekipom Real Madrida u Španiji.

Prvi meč su Madriđani dobili rezultatom 2:1, a na poluvremenu trenutno je rezultat 1:1.

Na meču je moglo da bude još nekoliko golova jer se igra veoma ortvoreno, ali ono što je izazvalo najviše pažnje jesu nedosuđeni penali za Bavarce.

Najpre je u 17. minut oboren Levandosvki, Poljak se žalio, ali sudija je pokazao da se igra nastavi.

A na samom kraju prvog dela igre, Kimih je centrirao sa desne strane, lopta je u ruku pogodila Marsela, ali sudija je ponovo ostao nem. Ceo stadion je duboko uzdahnuo.

Da li će ovo odlučiti prvog finalistu Lige šampiona, saznaćemo u narednh 45 minuta.

KURIR SPORT: Ronaldo ili Mesi? Ovo je definitivni odgovor na pitanje ko je bolji.