(VIDEO) BORBA ZA SKUDETO NA KRATKO JE OPET BILA ZANIMLJIVA: Juventus se namučio, ali posle preokreta pobedio Bolonju i nastavio juriš ka tituli

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su Bolonju u Torinu 3:1 (0:1) u utakmici 36. kola Serije A.

Bolonja je vodila na poluvremenu golom Verdija iz penala u 30. minutu, ali je u nastavku domaćin napravio preokret.

De Majo je u 52. minut autogolom doneo izjednačenje, Kedira je u 64. doveo Juventus u vođstvo, a Dibala je u 69. otklonio sve dileme.

"Stara dama" na vrhu tabele sada ima 91 bod, sedam više od Napolija, koji će meč 36. kola sa Torinom igrati u nedelju.

Do kraja Serije A preostala su još dva kola.

Bolonja je ostala na 12. mestu sa 39 bodova.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)