SENZACIJA U NEMAČKOJ: Srbin srušio Bajern, Ajntraht osvojio Kup Nemačke (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta osvojili su Kup Nemačke pošto su u večerašnjem finalu na Olimpijskom stadionu u Berlinu pobedili Bajern 3:1 (1:0).

Golove za ekipu iz Frankfurta postigli su Rebić u 11. i 82. minutu i Gaćinović u 96, a jedini strelac za Bajern bio je Levandovski u 53.

Gaćinović je pretrčao gotovo ceo teren i poslao loptu u praznu mrežu u kontri posle kornera za Bajern, kada je i golman Ulrajh krenuo u napad.

Ajntraht je napravio senzaciju predvođen trenerom Nikom Kovačem, kome je ovo bila poslednja utakmica na klupi tog kluba, jer preuzima upravo Bajern.

Srpski reprezentativac Mijat Gaćinović u igru je ušao u 60. minutu i uspeo da se upiše u strelce, dok je Luka Jović meč odgledao sa klupe.