BRAZIL SAVLADAO HRVATSKU: Nejmar se vratio i majstorskim golom pripretio Srbiji (VIDEO)

poslao poruku

Fudbaleri Brazila savladali su u prijateljskoj utakmici Hrvatsku sa 2:0 (0:0). Golove za "Selekao" postigli su Nejmar u 69. minutu i Firmino u trećem minutu sudijske nadoknade.

Utakmica je odigrana na stadionu Liverpula "Enfild roud".

Selektor Brazila Tite izveo je ovaj početni sastav: Alison, Danilo, Tijago Silva, Miranda, Marselo, Paulinjo, Kazemiro, Fernandinjo, Vilijan, Džezus, Kutinjo.

Na klupi su bili Žeromel, Filipe Luis, Daglas Kosta, NEjmar, Markinjos, Kasio, Fred, Firmino, Tajson, Fagner i Ederson.

Hrvatska je nastupila u sastavu: Subašić, Vrsaljko, Ćorluka, Lovren, Vida, Badelj, Rakitić, Modrić, Perišić, Rebić, Kramarić.

Nejmar je ušao u drugom poluvremenu i u 69. minutu majstorskim golom doneo prednost "Selekau". Nejmar je sjajno primio loptu u šesnaestercu, promešao odbranu Hrvatske i zakucao loptu u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Firmino u poslednjim sekundama meča.

Brazil je jedan od rivala Srbije u grupi E na Svetskom prvenstvu. Međusobnu utakmicu će odigrati 27. juna u Moskvi.

KURIR SPORT: Evo zašto je Zidan napustio Real