LUDNICA U SOLUNU: Prijović pokrenuo PAOK za veliki preokret protiv Spartaka iz Moskve (VIDEO)

PET GOLOVA ZA POLUVREME

Fudbaleri PAOK-a pobedili su Spartak iz Moskve 3:2 (3:2) u Solunu prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Svih pet golova postignuto je u prvom poluvremenu, kada je na stadionu "Tumba" vladala ludnica!

Gosti iz Moskve su već posle 17 minuta vodili 2:0 golovima Popova i Promesa, a onda je usledio veliki preokret.

Prvi gol za domaćina postigao je srpski reprezentativac Aleksandar Prijović iz penala u 29. minutu, a onda su Liminos i Pelkas pogocima u 37. i 44. minutu doneli vođstvo PAOK-u.

Malo je reći da je "Tumba" goreo...

Gosti su u 71. minutu imali veliku priliku da izjednače, ali je Promes promašio penal. Zapravo, golman Pašalakis je odbranio udarac Holanđanina sa bele tačke.

Tako će grčki viceprvak na revanš sledeće nedelje u Moskvi poneti gol prednosti.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Instagram/printscreen)