icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

TRI GOLA U SUDIJSKOJ NADOKNADI: Rad i Mladost pobedili, uz tri remija

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Rada pobedili su večeras na svom terenu ekipu Radnika sa 3:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Golove za Rad postigli su Stefan Mihajlović u petom, Milan Perendija u 28. i Filip Kasalica u 47. minutu. Jedini pogodak za Radnik postigao je Dušan Pantelić u 14. minutu.

Rad i Radnik posle četiri odigrana kola imaju po šest bodova i nalaze se na šestom, odnosno sedmom mestu na tabeli.

Istim rezultatom Mladost je slavila protiv Dinama u gostima.

Stefan Dimić je u 30. minutu doneo prednost Mladosti, dok je na 2:0 povisio je Janko Tumbasević u 79. minutu. Dinamo je u golom Zakarija Suraka iz penala u 87. minutu smanjio na 1:2, a konačan rezultat postavio je lazar Jovanović u 91. minutu.

Mladost je trenutno četvrta na tabeli sa osam osvojenih bodova, dok je Dinamo poslednji bez bodova.

Fudbaleri Bačke i Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1.

Golova na ovoj utakmici nije bilo sve do 80. minuta kada je Slobodan Tedić doveo Čukarički u vođstvo, ali je Bačka ipak stigla do boda pogotkom Luke Mićića u 91. minutu.

Ekipa s Banovog brda je treća na tabeli sa osam bodova, dok je Bačka osma sa tri boda manje.

U duelu Mačve i Vojvodine nije bilo golova.

Novosadska ekipa je i dalje bez pobede u novoj sezoni i trenutno je na 12. poziciji sa samo tri boda. Mačva ima bod više i nalazi se na 11. mestu.

Fudbaleri Proletera i Napretka odigrali su 1:1.

Nemanja Čović je golom u u 27. minutu doneo prednost Proleteru, koju je domaća ekipa čuvala sve do 94. minuta kada je Aleksa Vukanović izjednačio i doneo bod kruševačkoj ekipi.

Proleter posle četiri odigrana kola ima sedam bodova i trenutno je četvrti na tabeli, dok Napredak ima dva boda manje i nalazi se na sedmom mestu.

U narednom kolu Proleter gostuje Čukaričkom, a Napredak dočekuje Crvenu zvezdu.

(Beta, Foto: Starsport)

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!