icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

LEGENDA LIVERPULA ODVEO RENDŽERS U NAREDNO KOLO: Legija ponovo neprijatno iznenadila, Rijeka i Hajduk eliminisani

liga evrope

Legija je još jednom neprijatno iznenadila, nije očigledno pomogla ni promena u struci, kako je umesto Deana Klafurića nedavno na mesto šefa struke postavljen bivši trener Zvezde Sa Pinto.

Portugalac neće po dobru pamtiti debi.

Domaćin je poveo sa 2:0 u 17. minutu, najpre je u sedmom Stumpf načeo Legiju, prednost je duplirao Stelvio.

Ipak, Poljaci su odgovorili u 33. minutu, strelac je bio Kante.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, Legiji su bila potrebna dva gola za prolazak u poslednju fazu kvalifikacija, ali su uspeli da postignu samo jedan.

Kante je ponovo bio strelac, ovoga puta u 86. minutu, dok je Kučarčik u petom minutu nadoknade zaradio i direktan creni karton.

Maribor je ugostio Glazgov Rendžerse, prvi meč su dobili Škoti sa 3:1, dok u Sloveniji nije bilo golova.

Priliku da uvede meč u nezivesnu završnicu imao je Tavareš, ali je fudbaler Maribora promašio jedanaesterac u prvom minutu nadoknade, tačnije MekGregor je odbranio njegov udarac sa kreča.

Tako je Rendžers overio plasman u poslednje kolo kvalifikacija, a Stiven Džerard još uvek ne zna za poraz na klupi slavnog škotskog tima.

Steaua (FCSB) je na svom stadionu dočekala splitski Hajduk, nakon što je u Hrvatskoj bilo 0:0.Meč je okončan pobedom domaćina od 2:1, pobedonosni gol vredan plasmana u narednu fazu postignut je u sudijskoj nadoknadi.

Povela je Steaua u 55. minutu, Nohere je bio strelac.

Ipak, Hajduk dolazi do velikog pogotka u 82. minutu preko Saida, imali su Splićani prednost gola u gostima u tim trenucima.

A onda, u 93. minutu, Nohere postiže svoj drugi gol na utakmici, za veliku radost na tribinama u Bukureštu.

I drugi hrvatski predstavnik završio je takmičenje, Rijeka je nakon 1:1 u Norveškoj izgubila na svom stadionu od Sarpsborga sa 0:1.

Gol odluke postigao je Mortensen u 83. minutu.

Barnli je na svom "Turf Muru" uspeo da savlada Bašakšehir tek nakon produžetka (1:0).

U Turskoj je bilo 0:0, nakon 90 minuta u Engleskoj takođe nije bilo golova, pa je moralo da se odigra još makar dodatnih 30 minuta.

Nakon sedam minuta igre u prvom produžetku, Džek Kork je doneo prednost "Kleretsima", ispostaviće se i plasman u poslednje kolo kvalifikacija.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!