KATASTROFA VALJEKANA NA STARTU: Sevilja sigurna na gostovanju protiv povratnika u Primeru (VIDEO)

rutinski

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras u Madridu Rajo Valjekano sa 4:1, u prvom kolu španske Primere.

Povratnik u ligu i aktuelni šampion Segunde, dobro je počeo utakmicu, došao do gola, ali je on poništen zbog malog ofsajda. Isto se dogodilo samo par minuta kasnije na drugoj strani, ali se rezultat zapravo tek promenio u 15. minutu.

Strelac za Sevilju tada je bio Franko Vaskes na asistenciju Hesusa Navasa, da bi u 31. prednost udvostručio Andre Silva.

Isti igrač je u 45. doveo Sevilju do tri gola prednosti, a svoj het-trik kompletirao je u 79. minutu.

Rajo Valjekano je preko Adrija Embarba u 89. minutu iz jedanaesterca samo uspeo da ublaži poraz.

Ranije danas novajlija u ligi, Ueska je u gostima sa 2:1 pobedila Eibar, dok se od 22.15 igra meč izmedju Real Madrida i Hetafea.