NAVIJAČI FULAMA: Mitrović najbolji u porazu od Totenhema

zadovoljio

Aleksandar Mitrović je proglašen za najboljeg fudbalera Fulama na utakmici sa Totenhemom (1:3) u subotu, u izboru navijača londonskog kluba, na zvaničnom sajtu kluba.

Srpski reprezentativac je dobio 33 odsto glasova, Maksim le Maršan 20,8, a Žan Mišel Seri 10,4.

Nakon što je Lukas Moura pogodio za Totenhem u 43, Mitrović je devet minuta kasnije izjednačio tako što je glavom u padu savladao Uga Lorisa.

Ipak, na kraju je presudio veći kvalitet Totenhema koji je slavio golovima Kerana Tripijea iz slobodnog udarca u 74. i Harija Kejna u 77. minutu, što mu je bio prvi ikada dat u avgustu.

Prvi centarfor reprezentacije Srbije mogao je dva puta da se upiše u listu strelaca, ali mu se stativa isprečila u prvom poluvremenu.

Fulam srpskog menadžera Slaviše Jokanovića ostao je bez bodova sa dva poraza, dok Totenhem ima maksimalan učinak.