ŠOU PROGRAM U HRVATSKOJ! Trener uveo SEBE u igru i postigao HET-TRIK za preokret!

urnebesno

Urnebesna priča dolazi nam iz komšiluka...

Na utakmici Prve županijske fudbalske lige u Hrvatskoj trener Goran Uzelac je povukao jedan potpuno nesvakidašnji potez.

Igrali su NK Tomislav i NK Slavonija. Domaćin je na poluvremenu imao dva gola prednosti (2:0), pa je trener gostiju morao hitno da reaguje. Odlučio je da uvede sebe u igru (registrovan je i kao igrač) i napravio je šou na terenu. Postigao je het-trik i napravio preokret.

"Pokazali smo karakter, nakon 2:0 za domaćina dogovorili smo se da ne odustajemo, da pokušamo da preokrenemo i uspeli smo. Čestitam svojim momcima na sjajnoj igri i pobedi koja nam puno znači u nastavku sezone", rekao je junak utakmice Goran Uzelac.