GOLEADA NA OTVARANJU KOLA: Mačva slavila na gostovanju u Lučanima

superliga

Fudbaleri Mačve pobedili su večeras u Lučanima ekipu domaće Mladosti sa 2:1 (1:1), u uvodnoj utakmici 7. kola Superlige Srbije.

Gosti iz Šapca do nova tri boda stigli su golom Ivana Obrovca devet minuta pre kraja.

Prethodno je Mačva povela preko Nenada Gavrića u 19, a izjednačio je Aleksandar Pejović iz penala u 27. minutu.

Subota: Zemun - Rad (17 sati), Čukarički - Radnički Niš (18), Napredak - Voždovac (20), Radnik - Proleter Novi Sad (20).

Nedelja: Spartak - Dinamo Vranje (17), Vojvodina - Crvena zvezda (19), Partizan - Bačka (21).

Tabela: Crvena zvezda 15, Radnički Niš 13, Mladost Lučani 12, Čukarički 11, Partizan 10, Mačva 10, Vojvodina 9, Bačka 8, Proleter 7, Voždovac 7, Rad 7, Napredak 6, Radnik 6, Spartak 4, Dinamo Vranje 3, Zemun 2.