icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

DERBI PAO U SENKU JEZIVE POVREDE: Španija na Vembliju savladala Englesku, Luk Šou IZNESEN NA NOSILIMA (VIDEO)

strašno

Fudbaleri Španije pobedili su večeras na Vembliju selekciju Engleske sa 2:1, u utakmici prvog kola Grupe četiri A divizije Lige nacija.

Engleska je povela golom Markusa Rašvorda u 11 minutu, ali je Saul samo dva minuta kasnije doneo izjednačenje ekipi Luisa Enrikea.

Konačan rezultat postavljen je u 32. minutu kada je mrežu Engleske zatresao Rodrigo.

Meč je obeležila i povreda Luka Šoa koji je početkom drugog poluvremena na nosilima iznet sa terena.

Ovo je prvi poraz Engleske u takmičarskim utakmicama na Vembliju još od novembra 2007. godine i poraza od Hrvatske.

U istoj grupi nalazi se i Hrvatska, koja će u utorak gostovati Španiji.

Fudbaleri Grčke su u prvom kolu C Lige nacija slavili u gostima protiv Estonije. Jedini gol na meču postigao je Kostas Fortunis u 14. minutu.

Ranije danas u istoj grupi Finska je istim rezultatom bila bolja od Madjarske.

U drugom kolu sastaće se Finska i Estonija, odnosno Madjarska i Grčka.

Fudbaleri Luksemburga su, u okviru najslabije Lige D, na svom terenu pobedili selekciju Moldavije sa 4:0. Strelci su bili Kevin Malget, Olivije Til, Danijel Sinani i Kristofer Martins.

Luksemburg će u drugom kolu, u utorak, dočekati San Marino koji je danas ubedljivo poražen od Belorusije sa 5:0.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!