ŠAMPION UBEDLJIV PROTIV FULAMA: Sitijeva lekcija Jokanoviću i Mitroviću, Milivojević slavio, šou Azara (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Fulam sa 3:0, u utakmici petog kola Premijer lige.

Golove za Siti postigli su Leroj Sane u drugom, David Silva u 21. i Rahim Sterling u 47. minutu.

U tim Slaviše Jokanovića ceo meč je odirgao Aleksandar Mitrović.

Siti je, posle pete pobede od početka šampionata, treći na tabeli sa 13 bodova, dok je Fulam na 15. poziciji sa četiri.

Sigurnu pobedu danas je upisao i Čelsi koji je sa 4:1 na svom terenu slavio protiv Kardifa.

Tri gola za pobednički tim postigao je Eden Azar, u 37, 44. i 80. minutu iz penala, a u strelce se upisao i Vilijan u 83. minutu. Strelac jedinog pogotka za Kardif bio je Sol Bamba u 16. minutu.

Čelsi je i dalje bez poraza na početku nove sezone i prvi je na tabeli sa maksimalnih 15 bodova, koliko ima i drugoplasirani Liverpul. Kardif je na 16. mestu sa dva boda.

Fudbaleri Arsenala su u gostima pobedili Njukasl sa 2:1 golovima Džake u 49. i Ozila u 58. minutu. Utešni pogodak za Njukasl postigao je Kiran Klark u 91. minutu.

Arsenal je sedmi na tabeli sa devet bodova, dok je Njukasl na 18. mestu sa samo jednim osvojenim bodom.

Fudbaleri Bornmuta su na svom terenu pobedili Lester sa 4:2, dok je Kristal Palas, sa Lukom Milivojevićem u sastavu, prekinuo niz od tri uzastopna poraza i pobedivši Hadersfild sa 1:0.

(Beta, Foto: Reuters)