ISKLJUČENJE I SUZE RONALDA OBELEŽILE VEČE U LIGI ŠAMPIONA: Kontroverzni sudija Brih, koji je oštetio Srbiju na Mundijalu, svojom odlukom ponovo podelio Evropu! (VIDEO)

ludnica

Utakmicama u grupama E, F, G i H kompletirano je prvo kolo ovogodišnjeg izdanja Lige šampiona.

Najveće iznenađenje večeri je pobeda Liona protiv Mančester sitija, kao i crveni karton Kristijanu Ronaldu. Kornet i Fekir su bili ubojiti po ekipu Pepa Gvardiole koja je jedna od glavnih kandidata za osvajanje Lige šampiona. Jedini gol za "građane" postigao je Silva.

Fudbaleri Juventusa savladali su ekipu Valensije rezultatom 2:0, a meč je obeležio creveni karton Kristijana Ronalda koji je isključen u još u prvom poluvremenu utakmice. Torinska dama je na kraju ipak slavila pošto je Pjanić sa dva gola iz najstrože kazne doneo pobedu svojoj ekipi. Imala je Valensija priliku za počasni gol u 96. minutu takođe sa bele tačke, ali Ščešni je izašao kao pobednik, a sudija Brih je odmah nakon toga pokazao kraj meča. Briha navijači u Srbiji dobro pamte zbog meča Orlova sa Švajcarcima, kada je Nemac svojim odlukama poslao našu reprezentaciju kući.

Real je rutinski savladao Romu, i tako je 1:1 u okršaju italijanskih i španskih klubova u večerašnjim duelima. Pre nego što je zaigrao za "kraljevski klub" Isko se hvalio kako se ugleda na Mesija, a to da mu je Argentinac "bio" idol je pokazao i večeras s obzirom da je iskopirao gol koji je zvezda Barse dala PSV-u iz slobodnog udarca. Drugi gol za Madriđane je postigao Bejl koji je pre toga zatresao i prečku...na kraju na "Santjago Bernabeu" je bilo 3:0, a konačan rezultat postavio je Marijano Dijaz fenomenalnim golom.

DRUGO POLUVREME:

95. minut - GOOOOL - Gol za CSKA za izjednačenje rezultata!

90. minut - GOOOOL - Prelep gol Marijana za vođstvo Reala od 3:0.

67. minut - Bernardo Silva smanjuje prednost Liona u meču sa Sitijem.

66. minut - Marsijal postiže gol na asistenciju Pogbe. Francuz je pre ove asistnecije upisao dva gola.

58. minut - Bejl udvostručuje prednost Reala u meču sa Romom.

54 minut - GOOOOL Benfika - Bajern 0:2 - Bajern duplira vođstvo protiv Benfike - 2:0, strelac je nakon asistencije Rodrigeza Sančez.

51. minut - GOOOOL Valensija - Juventus 0:2! Pjanić je pogodio i drugi put na meču

50. minut - Penal za Juventus! Muriljo je oborio Bonućija, Brih nije imao dilemu

49. minut - Gol za CSKA! Čalov je smanjio zaostatak za Vitorijom Plzenj.

PRVO POLUVREME:

45. minut - Gotova su poluvremena na svim utakmicama.

45. minut - Real Madrid je došao do prednosti golom Iska u poslednjim sekundama prvog poluvremena na meču sa Romom.

45. minut - Juventus je uspeo da postigne gol sa igračem manje na gostovanju Valensiji. Precizan sa bele tačke bio je Miralem Pjanić.

43. minut - Još jedan gol Pogbe, ali ovog puta sa bele tačke posle enca štopera Jang Bojsa.

43. minut - Fekir daje gol na gostovanju Mančesteru za vođstvo Liona od 2:0 protiv Građana.

41. minut - Novi gol Krmenčika za vožstvo Vitorije od 2:0 protv CSKA.

36. minut - Pogba dovodi u prednost Mančester na gostovanju u Švajcarskoj. Sjajan gol Francuza koji je na ovoj utakmici kapiten ''đavola.''

30. minut - CRVENI KARTON ZA RONALDA! Ovo je Ronaldu debi u Ligi šampiona u dresu Juventusa. Portugalac je zaradio isključenje zbog faula bez lopte nad štoperom Valensije.

29. minut - GOOOOL za Plenj! Krmeničik dovodi Viktoriju u prednost protiv CSKA.

26. minut - Pao je i drugi gol u ovom terminu. Lion je poveo na gostovanju Mančester sitiju golom Kornea na asistenciju Fakira.

10. minut - GOOOOOL - Levandosvki donosi prednost Bajernu na gostovanju Benfiki.

8. minut - Nova prilika za Real. Pokušao je Isko, a odmah za njim i Bejl, ali je Šćešni ponvo izašao kao pobednik.

4. minut - Prva šansa za Real. Izbio je Bejl sam ispred Olsena, ali je lopta prošla pored gola.

1. minut - Utakmice su počele!

REAL MADRID (4-3-3): Navas - Karvahal, Ramos, Varan, Marselo - Kros, Kazemiro, Mordić - Bejl, Benzema, Isko.

ROMA (4-3-3): Olsen - Florenci, Manolas, Facio, Kolarov - Zaniolo, De Rosi, N'Zonzi - Under, Džeko, El Šaravi.

BENFIKA (4-3-3): Vlahodimos - Almeida, Dijas, Žardel, Grimaldo - Fernandes, Fejsa, Pici - Salvio, Seferović, Servi.

BAJERN (4-2-3-1): Nojer - Kimih, boateng, Humels, Alaba - Martinez, Sanečes - Roben, Rodrigez, Riberi - Levandovski.

PLZENJ (4-2-3-1): Kozačik - Reznik, Pernica, Hubnik, Limberski - Horava, Hrošovski - Kopic, Kolar, Kovarik - Krmenčik.

CSKA (3-5-2): Akinfejev - Besao, Černov, Nababkin - Fernandeš, Vlašić, Obljakov, Dzagoev, Efemov - Bijol, Čalov.

MANČESTER SITI (4-3-3): Ederson - Voker, Stouns, Laport, Delf - Gundogan, Fernandinjo, David Silva - Bernardo Silva, Gabrijel Žezus, Sterling.

LION (4-4-1-1): Lopes - Rafael, Marselo, Denajer, Mendi - Korne, Ndombele, Diop, Ouar - Fekir - Depaj.

JANG BOJS (4-4-2): Von Balmos - Mbabu, Kamara, Fon Bergen, Benito - Fasnaht, Sou, Sanogo, Sulejmani - Oro, Asale.

MAN. JUN (4-3-3): De Hea - Dalo, Smoling, Lindelof, Šo - Fred, Matić, Pogba - Marsijal, Lukaku, Rašford.

VALENSIJA (4-4-2): Neto - Vezo, Gabrijel, Muriljo, Gaja - Soler, Pareho, Vas, Guedes - Batšuaji, rodrigo.

JUVENTUS (4-3-3): Ščensni - Kanselo, Bonući, Kjelini, Aleks Sandro - Kedira, Pjanić, Matuidi - Bernardeski, Mandžukić, Ronaldo.

Juče su odigrani prvi mečevi ovogodišnje Lige šampiona, a Crvena zvezda je došla do prvih bodova u ovom takmičenju pošto je odigrala bez golova na Marakani sa Napolijem.

Večeras se igraju preostali mečevi prvog kola ovog takmičenja, a od 18:55 igrana su dva duela Ajaks-AEK i Šahtjor-Hofenhajm.

Od 21 čas odigraće se utakmice u preostalim grupama, a parovi su:

Benfika-Bajern Minhen, Mančester Sit-Lion, Plenj-CKSA, Real Madrid-Roma, Valensija-Juventus i Jang Bojs-Mančester junajted.

Derbi večeri igra se na Santijago Bernabeu gde ''kraljevski klub'' dočekuje ekipu Romu.

Juventus sa Ronaldom, koji se konačno upisao u listu, strelaca gostuje španskoj Valensiji.

Ranjivi Mudinjo sa svojim Đavolima dolazi u Švajcarsku na gostovanje uvek nezgodnom Jang bojsu.

Pomahnitali Siti na svom terenu će odmeriti snage sa Lionom koji se nalazi u sjajnoj formi i juri u domaćem šampionatu ekipu PSŽ-a.

Plenj, koji će biti jedan od autsajdera ove sezone, dočekuje na svom stadionu ruski CSK-a, koji je u katastrofalnoj situaciji.

Šta će nam doneti ovi mečevi nije sigurno, ali golova neće manjkati.