JOVIĆ REŠIO SRPSKI DERBI: Luka golom u 90. minutu doneo pobedu Ajntrahtu protiv Radonjićevog Marseja (VIDEO)

nastavio da rešeta

Fudbaleri Ajntrahta savladali su Olimpik iz Marseja rezultatom 2:1 u okviru prvog kola Lige Evrope.

Marsej je poveo golom Okamposa već u trećem minut meča na Velodromu, koji je zbog kazne bio potpuno prazan.

Uspeli su gosti da izjednače u 52. minutu meča preko Tora, ali samo sedam minuta kasnije Vilems je zaradio drugi žuti karton zbog čega je bio prinuđen da ranije ode u svlačionicu.

Kada je svima delovalo da će doći do podele bodova, Jović je šokirao domaćina. Luka je u igru ušao u 75. minutu meča umesto najboljeg strelca Nemačkog tima Halera. Srbinu je bilo potrebno samo 15 minuta da postigne novi gol.

Od prvog minuta u ekipi gostiju igrali su Mijat Gaćinović i Filip Kostić, dok je u Olimpiku svoje prve minute u Evropi upisao bivši igrač Zvezde Nemanja Radonjić. Popularni Radonja je u igru ušao u 72. minutu meča umesto strelca jedinog gola za domaćina.