U TEBE! U MENE: Interesantan razgovor Kolarova i Džeka pre gola Srbina u rimskom derbiju (VIDEO)

govori srpski da te ceo svet razume

Fudbaleri Rome savladali su Lacio 3:1 u derbiju italijanske Serije A, a jedan od detalja koji je odlučio duel rimskih velikana je i gol Aleksandra Kolarova.

Interesanto je da je pogotku prethodila kratka komunikacija srpskog bombardera u reprezentativca Bosne i Hercegovine Edina Džeka.

Igrao se 71. minut, semafor je pokazvao 1:1, svega četiri minuta nakon što su Lacijali stigli do izjednačenja preko Imobilija i krenuli po ceo plen. Slobodan udarac za Romu, Kolarov namešta loptu i gleda u - Džeka.

"U mene", govori mu reprezentativac Bosne i Hercegovine, nalazeći se pokraj živog zida.

"U tebe?", kaže Kolarov.

"U mene", dodaje Džeko, uz još neke reči, a onda, baš kada je zalet srpskog fudbalera počeo - kreće i njegov trk, što dalje od živog zida.

Lopta je odsela u mreži Lacija, koji se od tog brzog nokauta nije opravio, četiri minuta pred kraj matirao ga je Facio, za konačnih 3:1 u korist "vučice".