FIORENTINA PREGAZILA ATALANTU: Đenova zakucala Frozinone za dno tabele Serije A (VIDEO)

RUTINSKI

Fudbaleri Fiorentine pobedili su danas na svom terenu Atalantu sa 2:0, u utakmici sedmog kola italijanskog prvenstva i popeli se na treće mesto na tabeli.

Golove su postigli Žordan Veretu u 63. minutu iz jedanaesterca i Kristijano Biragi u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Fiorentina je posle četvrte prvenstvene pobede treća na tabeli sa 13 bodova, a Atalanta, koja je bez pobede u poslednjih šest utakmica, zauzima 16. mesto na tabeli sa šest bodova.

Fudbaleri Torina pobedili su na gostujućem terenu Kjevo sa 1:0, a jedini gol postigao je Simone Zaza u 88. minutu.

Torino je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede i deveti je na tabeli sa devet bodova. Kjevo je i dalje poslednji sa minus jednim bodom, posle kazne Saveza oduzimanjem tri boda.

Đenova je kao gost pobedila Frosinone sa 2:1. Oba gola za Djenovu postigao je Kšištof Pjatek, u 33. i 36. minutu. Jedini gol za domaće postigao je Kamiljo Sijano u 41. minutu iz penala.

Đenova je sedma na tabeli sa 12 bodova, a Frosinone, koji je pretrpeo šesti poraz i uz Kjevo jedina je ekipa bez pobede u Seriji A, zauzima pretposlednje, 19. mesto sa jednim bodom.