KIŠA GOLOVA NA OLIMPIJSKOM STADIONU: Torino poslao kući Frozinone bez bodova (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Torina pobedili su večeras na svom terenu Frozinone s 3:2 u 8. kolu italijanske Serije A.

Goleadu na Olimpijskom stadionu u Torinu započeo je Tomas Rinkon u 20. minutu na asistenciju Simonea Zaze. Posle prvih 45 minuta nije delovalo da će biti vidjeno pet golova, ali se situacija promenila u drugom poluvremenu.

Posle samo nekoliko sekundi igre u drugom delu Torino je duplirao prednost, a strelac je bio Danijele Bazeli.

Frozinone je 12 minuta kasnije smanjio prednost Torina golom Edoarda Goldangina, da bi već u 64. Kamilo Kijano doneo izjednačenje svojoj ekipi.

U 68. minutu na scenu je stupila VAR tehnologija, kada je Armandu Icu poništen gol zbog ofsajda.

Pobedu "bikovima" doneo je Alehandro Berenguer u 71. minutu snažnim udarcem s ivice šesnaesterca.

Mladi srpski reprezentativac Saša Lukić igrao je poslednjih desetak minuta za Torino, kada je u igru ušao umesto strelca drugog gola Bazelija.

Torino je ovom pobedom došao do osmog mesta i ima 12 bodova, dok je Frozinone pretposlednji, 19. sa svega jednim bodom.