ČEKIĆARI RAZOČARALI: Brajton bolji od Vest Hema na otvaranju novog kola Premijer lige (VIDEO)

a pre sedam dana savladali mančester

Fudbaleri Brajtona pobedili su večeras Vest hem s 1:0 u prvoj utakmici osmog kola engleske Premijer lige.

"Čekićari" su tokom većeg dela utakmice imali inicijativu, ali nisu uspevali da dodju do prave prilike. Najbolju šansu za goste iz Londona imao je Pedro Obijang u 31. minutu kada je njegov šut s ruba šesnaesterca završio malo iznad prečke.

Prethodno je jedini gol vidjen u 25. minutu kada je Glen Marej savladao Lukaša Fabijanskog.

On je do kraja utakmice imao još dve prilike, ali je oba puta bio za malo neprecizan.

Brajton je posle osam odigranih utakmica na 12. mestu Premijer lige sa osam bodova, jednim više od petnaestoplasiranog Vest Hema.