TRAGIČAR MAREZ PROMAŠIO PENAL: Nula od derbija! Liverpul i Mančester siti igrali bez golova (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula i Mančester sitija igrali su večeras nerešeno bez golova u poslednjoj utakmici osmog kola engleske Premijer lige.

Utakmica na stadionu Enfild nije donela mnogo uzbudjenja i pravih prilika.

Liverpul je tokom većeg dela utakmice imao inicijativu, ali pored nekoliko pokušaja Mohameda Salaha nije ozbiljnije pripretio Edersonu.

U finišu utakmice, odnosno u 84. minutu Siti je imao najbolju priliku na utakmice da dodje do gola, ali Rijad Marez nije pogodio iz jedanaesterca koji je minut ranije skrivio Vidrdžil van Dajk nad Lirojem Saneom.

Siti, Liverpul i Čelsi nalaze se na vrhu Premijer lige sa po 20 bodova.

Ranije danas Arsenal je sa 5:1 u gostima pobedio Fulam, dok je Čelsi sa 3:0 slavio protiv Sautemptona.

(Beta, Foto: Reuters)