ZVEZDO, PAZI! SALAH JE U FORMI: Liverpul pobedio Hadersfild i ostao na prvom mestu pred dolazak srpskog šampiona (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula kao gosti su savladali Hadersfild 1:0 u utakmici devetog kola Premijer lige.

Gol odluke postigao je Mohamed Salah u 24. minutu na asistenciju Đerdana Šaćirija.

Hadersfild se borio u nastavku meča, imao i nekoliko prilika, ali je tim Jirgena Klopa uspeo da sačuva minimalnu prednost i zabeleži sedmi prvenstveni trijumf.

Klop je od starta ukazao šansu rovitim igračima, Salahu i Van Dajku, dok je Firmina uveo u finišu meča. Mane, koji je slomio prst na ruci, nije bio u timu, ali se očekuje da bude spreman za Crvenu zvezdu.

"Crveni" na "Enfildu" u sredu dočekuju srpskog prvaka u meču Lige šampiona.

Liverpul deli prvo mesto na tabeli Premijer lige sa Mančester sitijem, sa po 23 boda, dok je Hadersfild pretposlednji sa samo tri boda.