RAPSODIJA GOLOVA BORUSIJE U BUNDESLIGI: Menhengladbah ubedljiv protiv Majnca (VIDEO)

SJAJAN MEČ

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha pobedili su večeras na svom terenu Majnc sa 4:0, u utakmici osmog kola Bundeslige i popeli se na drugo mesto na tabeli.

Trostruki strelac bio je Jonas Hofman, koji je postigao golove u 21, 53. i 63. minutu, a pogodak je postigao i Torgan Azar u 58. minutu.

Klub iz Menhengladbaha je posle treće pobede u poslednje četiri utakmice drugi na tabeli sa 17 bodova i ima tri manje od prvoplasirane Borusije iz Dortmunda, koja je jedina neporažena u Bundesligi.

Majnc je u seriji lošijih rezultata, zauzima 12. mesto na tabeli sa devet bodova.

Ranije danas Herta i Frajburg odigrali su nerešeno 1:1.