SRBIN POSTAVIO NEGATIVAN REKORD U LIGI EVROPE: Milan će iz mnogo razloga želeti što pre da zaboravi košmarnu noć! (VIDEO)

Nije se proslavio

Srpski internacionalac Milan Lukač obeležio je negativnim rekordom četvrtak u Ligi Evrope.

Turski Ahisar je poražen na gostovanju Sevilji sa 6:0, a Lukač je kumovao svojim greškama u nekoliko situacija.

Lukač je u 35. minutu bukvalno sam ubacio loptu u mrežu za vođstvo Sevilje 3:0, a u 67. minutu je promašio loptu, što je omogućilo domaćim fudbalerima da postignu šesti gol.

Takvim odbranama Lukač je postavio neslavni rekord na portalu "Who scored" koji se bavi preciznom fudbalskom statistikom.

Srpski golman je dobio ocenu 2,83 od moguće maksimalne ocene 10., a to je najslabija ocena koju je taj sajt dao ikada nekom igraču u Ligi Evrope.