TELEDIRIGOVANI PROJEKTIL KRISTIJANA: Pogledajte golčinu Ronalda! Portugalac sa dva pogotka doneo pobedu Juventusu u Empoliju (VIDEO)

NAMUČIO SE ŠAMPION

Kristijano Ronaldo postigao je dva gola za preokret i pobedu Juventusa na gostovanju Empoliju - 2:1, u utakmici desetog kola Serije A.

Domaćin je poveo preko Kaputa u 28. minutu, a onda je Portugalac u drugom poluvremenu dodao gs.

Ronaldo je prvo izjednačio iz penala u 54. minutu, a onda je u 70. napravio remek delo!

Kristijano je poslao teledirigovani projektil u mrežu golmana Provedela. Pogledajte...

Domaćin se nije predavao, u finišu je stisnuo šampiona, ali nije uspeo da izjednači.

Juventus je prvi na tabeli sa 28 bodova, sedam više od Napolija i devet od Intera, koji tek treba da igraju utakmice desetog kola (Napoli - Roma u nedelju u 20.30, Lacio - Inter u ponedeljak u 20.30).

Empoli je ostao na 18. mestu sa šest bodova.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA/FABIO MUZZI)