MARSIJAL ČUVA POSAO MURINJU: Mančester junajted na Old Trafordu bolji od Evertona! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu Everton sa 2:1, u utakmici 10. kola Premijer lige.

Junajted je poveo golom Pola Pogbe u 27. minutu. On je prvo promašio jedanaesterac, ali je odmah posle toga zatresao mrežu. Drugi gol postigao je Marsijal u 49. minutu, a konačan rezultat postavio je Gilfi Sigurdson iz penala u 77. minutu.

Utakmici na Old Trafordu prisustvovali su i mladi tajlandski fudbaleri koji su prošlog juna skoro tri nedelje bili zarobljeni u poplavljenoj pećini.

Junajted se posle pete pobede u sezoni popeo na osmo mesto na tabeli sa 17 bodova, devet manje od vodećeg Liverpula.

Everton je prekinuo niz od tri pobede i deveti je na tabeli sa 15 bodova.