ŠTA SE ZBIVALO U LUČANIMA: Tri penala, dva u nadoknadi vremena, Mladost bolja od Spartaka

bilo je uzbudljivo

U poslednjem meču 13. kola fudbalske Superlige Srbijer lučanska Mladost je sa 2:1 savladala Spartak i sa 22 boda popela se do petog mesta na tabeli, ostavivši Subotičane da sa 9 bodova tavore na pretposlednjoj poziciji.

Strelac oba gola za Lučance bio je Aleksandar Pejović, ali ono što je ovde posebno zanimljiivo je način na koji su oni pali. Oba sa penala, kao jedan gol gostiju?!

Mladost je naime povela Pejovićevim pogotkom u drugom minutu nadoknade poluvremena, potom je Stefan Denković bio siguran egzekutor najstrože kazne za Spartak u 90. minutu.

Ali ni tih 1:1 nije bio kraj sa obzirom na to da je u nadoknadi drugog poluvremena Pejović još jednom dobio šansu da sa kreča zatrese mrežu Spartaka što je i učinio.