CELA SRBIJA BRUJI O PENALIMA U LUČANIMA: Zbog ovih odluka sudije ćete se hvatati za glavu i pitati se da li ste dobro videli! (VIDEO)

Čudne situacije

Fudbaleri Mladosti pobedili su u 13. kolu Spartak iz Subotice sa 2:1, a sva tri gola su postignuta iz jedanaesteraca.

Glavni sudija meča Zoran Široki dosudio je prvi penal u 45. minutu, a preostala dva u poslednjim minutama utakmica.

I dok prvi penal nije sporan, to se u najmanju ruku može reći za drugi i treći.

U 90. minutu u kaznenom prostoru Lučanaca je oboren Noboru Šimura posle starta Janka Tumbasevića. Glavni sudija, iako prilično udaljen od mesta događaja, nije imao dilemu - penal!

Gol iz penala je postigao Stefan Denković, a tom prilikom je isključen i trener Mladosti Nenad Milovanović, zbog žustrih prigovora.

"Šta radiš, bre, ti? Niko ga nije pipnuo, jesi li ti normalan? Ko si ti? Ko si, bre, ti?", vikao je Milovanović.

Samo koji minut kasnije, u zaustavnom vremenu, Predrag Pavlović je pao. Široki ni ovog puta nije imao dilemu - penal.

Aleksandar Pejović je, kao i prvi, i drugi penal pretvorio u gol.

Da ne ulazimo u detaljne opise, pogledajte i sami sporne situacije i procenite da li je ovde sve dosuđeno po pravilima.

Kurir sport Foto: Printskrin