DESET GOLOVA NA DVE UTAKMICE: Proleter pobedio Dinamo, remi Spartaka i Zemuna

Efikasni fudbaleri

Fudbaleri novosadskog Proletera pobedili su danas u Surdulici Dinamo iz Vranja sa 4:2, u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

Dvostruki strelci u ekipi Proletera bili su Stefan Čolović, koji je postigao oba gola iz penala u četvrtom i 71. minutu, kao i Milan Mirosavljev, golovima u 84. i 89. minutu. Golove za Dinamo postigao je Željko Dimitrov, u 13. i prvom minutu nadoknade vremena.

Proleter je tako nastavio niz dobrih rezultata i posle sedme prvenstvene pobede zauzima peto mesto na tabeli sa 23 boda. Ekipa iz Vranja pretrpela je sedmi poraz i sa sedam bodova zauzima poslednje, 16. mesto.

Spartak i Zemun su u Kuli odigrali nerešeno 2:2.

Spartak je do poluvremena stekao dva gola prednosti, preko Stefana Miloševića (26. minut) i Stefana Denkovića (40). Dvostruki strelac u beogradskom timu bio je Hendrik Somaeb, u 55. i 72. minutu.

Zemun je 10. na tabeli sa 13 bodova, a Spartak je pretposlednji sa 10.

Ostale utakmice 14. kola Super lige Srbije igraju se danas.