JOŠ JEDNA BLAMAŽA CRNO-BELIH: Partizan bez pobede i na Banovom brdu! Mudrinski doneo bod Čukaričkom (VIDEO)

REMI U GRADSKOM DERBIJU

Fudbaleri Čukaričkog i Partizana igrali su nerešeno 1:1 (0:1) u derbiju 14. kola Superlige Srbije.

Gosti su poveli već u četvrtom minutu golom Gabrijela Enakea, a izjednačenje i bod domaćinu doneo je Ognjen Mudrinski u 82.

I dok crno-belima ovaj remi znači da je kriza nastavljena, "brđanima" je došao kao melem na ranu za poraz u prošlom kolu od Radnika.

Tim Zorana Bate Mirkovića ostao je na samo jednoj pobedi na čak šest prvenstvenih utakmica, odnosno za poslednja dva i po meseca! U Humskoj 1 ovakvu krizu ne pamte.

Partizan je ostao na trećem mestu sa 27 bodova, jednim više upravo od Čukaričkog, a omogućio je drugoplasiranom Radničkom da mu pobegne na "plus četiri", dok lider Crvena zvezda može, ako savlada Bačku, da ode na "plus 13".

Crno-beli su stekli prednost na Banovom brdu u ranoj fazi i uglavnom diktirali tempo, a u nastavku su dva puta pogađali prečku - Marko Janković uz pomoć golmana Belića u prvom poluvremenu, a Rikardo Gomeš u drugom.

I kada je delovalo da će gosti privesti meč kraju, Ognjen Mudrinski ih je šokirao, a svom timu doneo veliku radost.

U finišu golman Vladimir Stojković je dva puta spasao Partizan, jer je odbranio šuteve Vidosavljevića i Bogosavca iz povoljnih pozicija.

Navijači Partizana su danas pružili podršku Zoranu Mirkoviću i Gordanu Petriću, dok je jedna frakcija često uzvikivala: "Uprava napolje".

Čukarički za vikend gostuje u Lučanima, dok crno-beli dočekuju Vojvodinu.

KRAJ - 1:1!

90+4. minut - "Požuteo" je i Mudrinski.

89. minut - ŠANSA ZA ČUKARIČKI! Ponovo Stojković spasava goste! Ovaj put zaustavio je pokušaj Bogosavca.

87. minut - ŠANSA ZA ČUKARIČKI! Pokušaj Vidosavljevića odbranio je Stojković!

86. minut - Poslednji potez trenera Partizana - Ivanović umesto Zdjelara.

84. minut - Mirković ubacuje Nikolića umesto Enakea.

82. minut - GOOOLLL! 1:1! MUDRINSKI! Napadač Čukaričkog je odlično reagovao na centaršut sa desne strane i pored Markovića poslao loptu u mrežu.

73. minut - Prva izmena kod gostiju - Smiljanić umesto Pantića.

70. minut - Poslednja promena kod domaćina: Vidosavljević umesto Kajevića.

69. minut - Deo navijača Partizana skandira: Uprava napolje!

67. minut - Žuti karton za Stojanovića.

66. minut - Otkako je Rikardo pogodio prečku, nema uzbuđenja.

56. minut - Rikardo je pogodio prečku

48. minut - Bogosavac već dva puta prodire, ali nije uspeo da šutira u okvir gola Partizana

46. minut - Utakmica je nastavljena

Drugo poluvreme

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena

41. minut - Solidan pokušaj Bojića, bez opasnosti po gol Partizana

39. minut - Gužva pred golom Partizana, Stojković je na kraju ukrotio loptu

36. minut - Grobari su imali poruku za upravu kluba: "Vodite Partizan bez srca i m..., secikese i lopovi, marš iz našeg kluba"

35. minut - Čukarički pokušava iz kontre, ali nema završnice

26. minut - Na početku utakmice, Grobari su okačili transparent kojim poručuju da nisu zadovoljni radom čelnika kluba, pa u dve reči stoji: "Uprava, napolje". A sad su jasno stavili do znanja da se to ne odnosi na struku, o čemu svedoči novi transparent, posvećen Zoranu Mirkoviću i njegovom prvom saradniku, Gordanu Petriću.

19. minut - Najpre udarac Jankovića posle kombinacije sa Rikardom koji je odbranio Belić, da bi na suprotnoj strani prvi udarac domaćina, tačnije Petra Bojića, ukrotio Vladimir Stojković

16. minut - Enake je promašio zicer! Bila je to dobra akcija i utrčavanje Rumna, ali nije uspeo da ubaci loptu posle centaršuta Zakarića

15. minut - PREČKA! Janković je izveo slobodan udarac sa 17 metara. Golman Čukaričkog je interevenisao i lopta je zaustavljkena na prečki

10. minut - Nakon monotinih uvodnih minuta, gol Partizana je "otvorio" meč na Banovom brdu, oba tima su znatno konkretnija u završnici, ali Partizan je opasniji od Čukaričkog

6. minut - Urošević je prošao po levoj strani, centrirao, ali interveniše levi bek belo-crnih Miroslav Bogosavac

4. minut - GOOOL!!! Partizan vodi sa 1:0 golom Gabrijela Enakea. Dugo je rumunski bek bio van tima, ali je iskoristio prvu priliku da podseti na svoj kvalitet. Rumun je sačekao pas od Gomeša i iskosa sa desne strane matirao Bjelića.

Prvo poluvreme

Biće to duel dva tima koji vode borbu za visok plasman.

Domaćini su tokom aktuelne sezone zabeležili sedam pobeda, uz četiri remija i dva poraza, pa sa 25 bodova na svom kontu trenutno zauzimaju 4.mesto na tabeli.

Gosti su ove sezone takođe ostvarili sedam pobeda, uz pet remija i jedan poraz, pa sa 26 bodova na svom kontu trenutno zauzimaju 3.mesto na tabeli.

ČUKARIČKI - PARTIZAN

Stadion: FK Čukarički Sudija: Bojan Nikolić Pomoćnici: Srđan Milutinović, Miloš Miškeljin

ČUKARIČKI: Belić, Stevanović, Bogosavac, Puškarić, Đorđević, Šapić, Docić, Kajević, Bojić, Stojanović, Tedić. Rezerve: Mićović, Mudrinski, Zorić, Vidosavljević, Kiso, Aleksić, Veličković.

PARTIZAN: Stojković, Enake, Urošević, Miletić, Valijente, Marković, Zdjelar, Pantić, Janković, Zakarić, Gomeš. Rezerve: Kljajić, Tošić, Nikolić, Ivanović, Miletić, Kosović, Smiljanić.